O Mnie

Zawodowo

Artur Omazda
Artur Omazda

Jestem geekiem, fascynatem nowych technologii i internetu. Z wykształcenia magistrem informatyki. Kierunek w jakim najlepiej się spełniam i realizuje to grafika do druku i internetu oraz tworzenie front-endu stron internetowych. Lubię stale się uczyć i rozwijać. Podejmując każdy kolejny projekt przyjmuje zasadę, że muszę się czegoś nowego nauczyć z własnej woli. Pozwala mi to czerpać przyjemność z tego, co robię i spełniać przy tym wymagania klientów.

Nie boję się podjąć każdej pracy. Czym trudniejsze zadanie tym bardziej jestem zadowolony z jego wykonania i to mnie napędza do rozwijania się i nauki.

Prywatnie

W wolnym czasie, lubię usiąść przed telewizorem i pograć w jakąś dobrą grę na konsoli. Moim ulubionym sportem jest BMX, lubię obserwować, co dzieje się w tym świecie, oglądać nowe wideo i patrzeć na progres umiejętności i sprzętu.

O stronie

Strona powstała z dwóch powodów. Po pierwsze to umożliwienie moim przyszłym klientom odnalezienie kontaktu do mnie w internecie i szybkie zobaczenie moich realizacji.

Drugim celem, jaki sobie postawiłem to dzielenie się wiedzą. Z tego powodu, co jakiś czas publikuję wpisy na tematy problemów, które mnie spotkały podczas tworzenia stron czy grafiki.

Umiejętności

Programy graficzne/kreatywne

słabo
dostatecznie
dobrze
bardzo dobrze
Photoshop CC
Illustrator CC
InDesign CC
Flash CC
PremierePro CC
After Effects CC

Programowanie

słabo
dostatecznie
dobrze
bardzo dobrze
PHP 5
MySQL
ActionScript 2
C# / ASP.net

Web

słabo
dostatecznie
dobrze
bardzo dobrze
HTML5
CSS3
JavaScript
jQuery
SASS + Compass

CMS

słabo
dostatecznie
dobrze
bardzo dobrze
Wordpress
Prestashop

Systemy operacyjne

słabo
dostatecznie
dobrze
bardzo dobrze
Windows
Linux

Programy biurowe

słabo
dostatecznie
dobrze
bardzo dobrze
Word
PowerPoint
Outlook
Excel

Inne umiejętności

  • Język angielski znajomość dobra, pozwalająca na komunikację pisaną, werbalną i rozumienie dokumentacji technicznych.
  • Prawo jazdy kategorii B

Wykształcenie

  • 2009-2011 Studia Magisterskie na kierunku Informatyka, specjalność grafika komputerowa na Akademii Jana Długosza w Częstochowie.
    Temat pracy magisterskiej: ”Projekt i realizacja systemu zarządzania treścią na potrzeby jednostki administracyjno-naukowej”
  • 2007-2009 Studia Licencjackie na Akademii Jana Długosza w Częstochowie, kierunek Informatyka o specjalność nauczycielska oraz oprogramowanie komputerów.
    Temat pracy licencjackiej: „Intuicyjność i ergonomia interfejsów stron internetowych”