Start mojej strony

Od nie wiem jak dawna zbierałem się do postawienia własnej strony. Dziś nadszedł ten dzień, zebrałem się w sobie, zainstalowałem WordPressa i piszę właśnie pierwszego posta. Aktualnie strona ma standardowy theme, zero treści i wygląda mało przekonującą.

Długo zastanawiałem się nad tym jaki charakter ma mieć strona. Początkowo miała pełnić rolę wizytówki i portfolio. Później pomyślałem że mam czasem coś ciekawego powiedzenia (przynajmniej tak mi się wydaje) i chciałbym mieć możliwość publikacji tego w bardziej poważnym miejscu niż facebook.

Zakładam że moje wpisy nie będą dotyczyły jednej konkretnej dziedziny bo interesuje mnie wiele rzeczy. Dlatego możecie spodziewać się postów poświęconych grafice komputerowej, bmxom, grom, IT, Częstochowie i prawdopodobnie polityce. W blogowaniu mam niewielkie doświadczenie więc zobaczymy jak mi to będzie wychodzić.

Efekty mojej pracy nad blogiem będziecie mogli widzieć na bieżąco. Mam nadzieję że szybko stanie się użyteczny ale konkretnej daty nie chcę podawać.

Artur Omazda na google plus Start mojej strony

Od nie wiem jak dawna zbierałem się do postawienia własnej strony. Dziś nadszedł ten dzień, zebrałem się w sobie, zainstalowałem WordPressa i piszę właśnie pierwszego posta. Aktualnie strona ma standardowy theme, zero treści i wygląda mało przekonującą. Długo zastanawiałem się […]